Visus metus siūlome apgyvendinimo paslaugas, Palangoje

Ką aplankyti Palangoje

Gintaro muziejus

Gintaro muziejus Palangoje

Palangos gintaro muziejus – Lietuvos dailės muziejaus padalinys Palangoje, eksponuojantis gintarą, jo dirbinius bei teikiantis informaciją šiomis temomis. Įsikūręs buvusiame Palangos dvare. Muziejus veikia grafo Felikso Tiškevičiaus rūmuose. Jie pastatyti 1897 m. pagal vokiečių architekto Franco Švechteno projektą vietinių gyventojų šventu laikytame Palangos Birutės miške, šalia Baltijos jūros. Rūmus supa Palangos botanikos parkas, kuris buvo pradėtas formuoti statant rūmus, XIX a. pabaigoje. Parko projekto autorius – iškilus prancūzų kraštovaizdžio architektas Eduardas Fransua Andrė. Muziejuje saugoma per 28 000 gintaro eksponatų, iš kurių apie 15 000 turi inkliuzus. Eksponuojama apie 4 500 gintaro dirbinių, iš kurių daugiausia yra įvairūs dirbiniai arba papuošalai.

Adrresas: Vytauto g. 17 Palanga;

Gintaro muziejus

Palangos Baseinas

 

Palangos baseinas tai puiki vieta apsilankyti tiek vasarą tiek žiemą, tame pačiame pastate yra įsikūręs sporto klubas ir kavinė 

Palangos baseinas – tai 3500 kv.m. daugiafunkcinė miesto erdvė su baseinu, sveikatingumo centru ir viešąja pirtimi. Kokybiškas lankytojų aptarnavimas užtikrinamas patyrusiu personalu ir įdiegtais pažangiais sprendimais. Baseinų ir SPA zonose vienu metu galės lankytis 250 žmonių.

Ekologija, efektyvi pastato eksploatacija ir energijos išteklių tausojimas yra svarbūs aspektai. Palangos baseino su sveikatingumo centru energinė klasė – A, jame įrengtos saulės baterijos, numatyta galimybė pastatą eksploatuoti atskiromis zonomis, talpi automobilių stovėjimo aikštelė ir viena elektromobilių įkrovimo vieta.

Adresas: Kretingos g. 23 Palanga

Palangos baseinas

313 cable park

313 parkas

313 Parkas tai pirmasis Lietuvoje ir pasaulyje tokio dydžio ir moderniausias parkas. 3 sesitec, net 40 įvairiausių fygurų, systemos prytaikytos nuo pradedančiūjų iki pro raiderių, tai puiki vieta plaukioti vandenlente ar šeip praleisti laiką įsikurusiam Bruslį bare.

Adresas: Mokyklos g. 82 Užpelkiai

Birutės – botanokos Parkas

Parko plotas net 101,3 ha – tai maždaug atitinka 140 futbolo aukščių plotui. Iš jų medynai – 60 ha, pievos – 24,5 ha, gėlynai – 0,5 ha, vandens telkiniai – 1,16 ha. Parkui priklausantys pliažai ir parkai jūros pakrante driekiasi 1,5 km. Parko teritorijoje įvairios dangos takai ir keliai tęsiasi 18 km.

Palangos botanikos parko teritorijoje yra 8 įvairios paskirties pastatai, 7 skulptūros, daug mažosios architektūros formų.

Adresas: Vytauto g. 15 Palanga

Botanikos parkas
Palangos Birutes parkas

Palangos apžvalgos ratas

Apžvalgos ratas

 

Palangos apžvalgos ratas – didžiausias ir moderniausias apžvalgos ratas Lietuvoje ir Baltijos šalyse.2021 metais pagaminto apžvalgos rato aukštis – virš 40 metrų. Šį miestų sąrašą papildė ir didžiausias Lietuvos kurortas Palanga, kurios grožį nuo šiol visais metų laikais bus galima stebėti iš viršaus – iš automatizuotų kabinų su vėsinimo ir šildymo sistema, klausantis muzikos garsų. Grožėtis mieste skendinčiais pušynais, senomis medinėmis vilomis, Birutės parku, jūros tiltu, kopomis, net Šventąja. Tai puiki pramoga kartu laiką praleisti su šeima ar draugais. Ko gero, ratas taps romantiškiausia vieta Palangoje, kur ilgiau nei kitur galėsite matyti saulėlydį, o gal net pasipiršti savo mylimajai VIP kabinoje matant nepakartojamus Lietuvos pajūrio vaizdus.

Adresas: J.Basanavičiaus g. 48 Palanga.

J.Basanavičiaus g.

Na ir populiarioji J. Basanavičiaus gatvė Palangoje.Tai centrinė miesto gatvė. Anksčiau ši gatvė buvo vadinama Tiškevičiaus gatve ar bulvaru. 1924 m. vasarą Palangą aplankė Dr. Jonas Basanavičius. Pagerbdami tautos patriarchą, palangiškiai Tiškevičiaus bulvarą pavadino J. Basanavičiaus vardu.

Kiekvienas poilsiautojas ne kartą praeina šia gatve, nes čia daug kavinių, įvairių pramogų, tai pagrindinė gatvė vedanti link jūros tilto.

 

Adresas: J.Basanavičiaus g. Palanga

J.Basanavičiaus g.
Pagrindinė Palangos gatvė

Apartamentų, kotedžų nuoma Palangoje ypatingose vietose

Garantuojame geriausią poilsį Palangoje