Gintarinės KOPOS apartamentai

I aukšto apartamentai su terasa

Šie apartamentai yra dviejų kambarių, jų plotas 36 kv.m. jie skirti 2-4 asmenims. Virtuvė ir svetainė yra bendroje erdvėje, kurioje yra valgomasis stalas, kavos aparatas, ištiesiama sofa – lova (160×200), televizorius, staliukas, komoda, kitame kambaryje 1 dvigulė lova, komodėlės prie lovos, naktinės lempos, didelė sieninė spinta stumdomomis durimis, koridoriuje taip yra įmontuota didelė spinta su stumdomomis durimisjoje yra seifas. Atskira patalpa WC ir dušo kabinai. Įrengta 18 kv.m. terasa, kurioje galėsite mėgautis kava, joje yra lauko baldų komplektas, supamas lauko krėslas, Kamado Bono kepsninė su įvairiais priedais prie jos. Mažiesiems poilsiautojams, maitinimo kedutė, maniežas-lovytė

II aukšto apartamentai su erdviu balkonu

Šie apartamentai yra dviejų kambarių, jų plotas 40 kv.m. jie skirti 2-4 asmenims. Virtuvė ir svetainė bendroje erdvėje, kurioje yra valgomasis stalas su keturiomis kėdėmis, kavos aparatas, ištiesiama sofa – lova (160×200), televizorius, staliukas, foteliukas, konsolė, komoda, kitame kambaryje 1 dvigulė lova, komodėlės prie lovos, didelė spinta stumdomomis durimis, naktinės lempos, koridoriuje taip yra įmontuota spinta su stumdomomis durimis joje yra seifas. Atskira patalpa WC ir dušo kabinai. Balkonas 8 kv.m. su vaizdu į vidinį kiemelį, kuriame galėsite mėgautis kava, jame yra lauko baldų komplektas su dviem foteliukais, staliuku, ir Kamado Bono kepsninė su rekiamais priedais prie jos.

Gintarinės KOPOS aplinka

Sandėliukas dviračiams ir kitiems jūsų daiktams laikyti

Gintarinė KOPA Kunigiškiai

Šie apartamentai yra dviejų kambarių, jų plotas 43 kv.m., jie skirti 2-4 asmenims. Nauji apartamentai Gintarinė KOPA Kunigiškiai, randasi naujai statomame kvartale Rambyno g. 26 Palanga, iki jūros tik 400 metrų (tiesioginis išėjimas). Apartamentai yra pirmame aukšte su didele apie 20 kv.m. terasa ir privačiu kiemeliu. Virtuvė ir svetainė bendroje erdvėje, kurioje rasite valgomąjį stalą, didelį šaldytuvą, indaplovę, indukcinę kaitlentę, mikrobangų krosnelę, kondicionierių. Kitame kambaryje 1 dvigulė lova, sieninė spinta stumdomomis durimis, koridoriuje taip yra įmontuota spinta su stumdomomis durimis. Atskira patalpa WC ir dušo kabinai. Tersasoje, galėsite mėgautis kava, joje yra lauko baldų komplektas, 2 gultai, Kamado Bono kepsninė su įvairiais priedais prie jos. Mažiesiems poilsiautojams, maitinimo kedutė, maniežas-lovytė Augintinius priimsime iki 9 kg. už papildomą mokestį.