Gintarine KOPA

GINTARINE KOPA apartamentai Palangoje ir Kunigiškėse prie jūros ir pušyno atostogos vasara žiema pavasarį bei rudeni.

Apie Gintarine KOPA

Apartamentai I – aukšte su terasa

Plotas 36 kv.m. skirti 2-4 asmenims. Virtuvė ir svetainė yra bendroje erdvėje, kurioje yra valgomasis stalas su keturiomis kėdėmis, ištiesiama sofa – lova, televizorius, staliukas, komoda, kitame kambaryje 1 dvigulė lova, komodėlės prie lovos, naktinės lempos, didelė sieninė spinta stumdomomis durimis, koridoriuje taip yra įmontuota didelė spinta su stumdomomis durimis, seifas, WC, dušo kabina. Terasa 18 kv.m., kurioje galėsite mėgautis kava, joje yra lauko stalas su keturiomis kėdėmis, supamas lauko krėslas, svečiams pageidaujant už papildomą mokestį galime pristatyti šašlykinę su įvairiais priedais (malkos, anglys, įdegtukai, degiklis) groteles, iešmus.

Apartamentai II – aukšte su erdviu balkonu

Plotas 40 kv.m. skirti 2-4 asmenims. Virtuvė ir svetainė bendroje erdvėje, kurioje yra valgomasis stalas su keturiomis kėdėmis, ištiesiama sofa – lova, televizorius, staliukas, foteliukas, konsolė, komoda, kitame kambaryje 1 dvigulė lova, komodėlės prie lovos, didelė spinta stumdomomis durimis, naktinės lempos, koridoriuje taip yra įmontuota spinta su stumdomomis durimis, seifas, WC, dušo kabina. Balkonas 8 kv.m. su atsiveriančiu tvenkinio vaizdu, kuriame galėsite mėgautis kava, jame yra lauko baldų komplektas su dviem foteliukais, staliuku, ir dviviete sofute.

Gintarinės KOPOS aplinka

Sandeliukas dviračiams ir kitiems jūsų daiktams laikyti

Gintarinė KOPA Kunigiškiai

Norime pasidžiaugti ir pristatyti mūsų visai visai naujus apartamentus Gintarinė KOPA Kunigiškiai, kurie randasi naujai statomame kvartale Rambyno g. 26 Palanga, iki jūros tik 400 metrų, tiesioginis išėjimas. Svečius priimsime nuo liepos 24 dienos. Truputėlį apie Gintarine KOPA Kunigiškiai apartamentus: Apartamentai yra pirmame aukšte su terasa ir erdviu privačiu tik jums priklausančiu kiemeliu; 43 kvadratų, dviejų kambarių, vienas miegamasis ir svetainė sujungta su virtuve; Virtuvėje rasite didelį šaldytuvą, indaplovę, indukcinę kaitlentę, mikrobangų krosnelę; Svetainėje įmontuotas kondicionierius; Apie mažuosius taipogi pagalvota, rasite maitinimo kėdutę ir maniežą -lovytę; Apartamentuose talpiname 4 asmenis; Augintinius priimsime iki 9 kg. už papildomą mokestį.

© 2021 Gintarine KOPA

Temą sukūrė Anders Norén