Nuotraukos Kunigiškiai

2 aukštas su tvenkinio vaizdu ir edviu balkonu Palangoje

Šie apartamentai yra dviejų kambarių, skirti 2- 4 asmenims, jų plotas 45 kv.m. Virtuvė ir svetainė bendroje erdvėje, kurioje yra valgomasis stalas, ištiesiama sofa – lova (160×220), televizorius, staliukas, foteliukas, konsolė, komoda, kitame kambaryje 1 dvigulė lova, komodėlės prie lovos, didelė spinta stumdomomis durimis, naktinės lempos, koridoriuje įmontuota spinta su stumdomomis durimis, seifas, skalbimo mašina, WC, dušo kabina. Balkonas 8 kv.m. su vaizdu į vidinį kiemelį ir tvenkinį, kuriame galėsite mėgautis kava, jame yra lauko baldų komplektas su dviem foteliukais, staliuku ir Kamado bono kepsninę su visais priedais.

  • į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, TV, bevielis interneto ryšys, šaltas ir karštas vanduo, dušas, elektra, vieta vienam automobiliui, visada pas mus rasite muilą, universalų šampūną, tualetinį popierių, indų ploviklį, švarią patalynę ir rankšluosčius. Virtuvėje yra viskas nuo šaukštelio iki virtuvinių puodų, keptuvės.
  • atvykimas nuo 15:00 val. iki 21:00 val., išvykimas iki 12:00 val.;
  • kambariuose rūkyti draudžiama;
  • tylos valandos nuo 23:00 val. vakaro iki 8:00 val. ryto;
  • Palangos tarptautinis oro uostas įsikūręs už 6 km.

2 aukštas su sodo vaizdu ir edviu balkonu Palangoje

Šie apartamentai yra dviejų kambarių, skirti 2- 4 asmenims, jų plotas 45 kv.m. Virtuvė ir svetainė bendroje erdvėje, kurioje yra valgomasis stalas, ištiesiama sofa – lova (160×220), televizorius, staliukas, komoda, kitame kambaryje 1 dvigulė lova, komodėlės prie lovos, didelė spinta atidaromomis durimis, koridoriuje įmontuota spinta su stumdomomis durimis, skalbimo mašina, WC, dušo kabina. Balkonas 8 kv.m. su vaizdu į vidinį kiemelį, kuriame galėsite mėgautis kava, jame yra lauko baldų komplektas su dviem foteliukais, staliuku

Apartamentų, kotedžų nuoma Palangoje įpatingose vietose

Garantuojame geriausią poilsi Palangoje